Zeki Yüksekbilgili - Gülbeniz Akduman
Hakkında

1974 yılında doğdu. Özel Eyüboğlu Koleji’ni bitirdikten sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler bölümünden mezun oldu. Daha sonra University of Pennsylvania, Wharton School'da (ABD) İşletme dalında yüksek lisansını ve Heriots University'de (Birleşik Krallık) İşletme Yönetimi/E-Ticaret dalında doktorasını bitirdi. 2010 yılında, York Üniveristesi’nde (ABD) Psikoloji yüksek lisansını tamamladı ve aynı yıl Aydın Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi dalında doktorasına başladı.
Kariyerine ASTEM'de satış sorumlusu olarak başladı ve sırasıyla PTS'de önce Satış Müdürlüğü, daha sonra Satış ve Pazarlama Müdürlüğü, Irak'ta Albir International'da Ülke Müdürü, kendi firması olan Büşra’da Şirket Ortağı ve Tet Makina'da Genel Müdür olarak görev yaptı. 2005-2010 yılları arasında Pakistan Hükümeti, Türkiye Fahri Yatırım Konsolosu olarak görev yaptı. 2005 yılından bu yana, 13.000’den fazla kişiye 15.000 saatin üzerinde eğitim verdi. Pazarlama ve Satış eğitimleri dışında, birçok özel ve kamu kurumuna eğiticinin eğitimi, iletişim, sunum teknikleri, liderlik ve yönetim konularında eğitimler hazırladı ve sundu. Önce Mimar Sinan Güzel Sanatlar daha sonra İstanbul Arel ve İstanbul Aydın Üniversitelerinde öğretim görevlisi olarak çalıştı. Özellikle yönetim-organizasyon ve pazarlama konularında yayınlanmış birçok bilimsel araştırması bulunmaktadır.
Best (Banka Sigorta), Subcon, Termoklima dergilerinde düzenli olarak köşesi ile yer almaktadır. Eğitim Oyunları, Liderlik, Yönetim ve Liderlik, Pazarlama Mucize Değildir, Pazarlama Canavarı ve Pazarlama Temelleri kitaplarının yazarı Zeki Yüksekbilgili, Cihan TV Network içerisinde, yaklaşık 60 yerel kanalda, her Çarşamba yayınlanan Ekonomi Artı programının yorumcusu ve sunucusu olarak çalışmaya devam etmekte, kariyerine eğitimler vererek ve danışmanlık yaparak devam etmektedir.
Zeki Yüksekbilgili'nin İnternet Sitesi: http://www.yuksekbilgili.com

Yazarın Kitapları

Yazarın Kitapları
  • Diğer Yazarlar
Copyright © 2019 Hayat Yayın Grubu - www.hayatyayinlari.com