Erdinç Güllü
Hakkında

Kırıkkale'de doğan yazar, ilk, orta ve lise öğrenimini yine Kırıkkale'de tamamladı. Dokuz Eylül Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümünü bitiren Erdinç GÜLLÜ, yıllardır özel eğitim kurumlarında  çalışmakta ve başta anne babalar olmak üzere birçok kişiye psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir.

İlk yazarlık deneyimini ilkokul yıllarında yaşayan yazar, o zamanlardan beridir yazmayı çok sevmekte ve her fırsatta duygu ve düşüncelerini kağıda dökmektedir. İlk ciddi yazarlık girişimine üniversite yıllarında başlamış ve "Televizyon ve Çocuk" konulu bir çalışma yapmıştır. Daha sonraları "Çocuklarda Özgüven Gelişimi", "Çocuklarda Ahlak Gelişimi", "Psikoterapi-Gerçek Hayatlar", "Çocuklara Sorumluluk Kazandırma", "Sınav Kaygısı ve Baş Etme Yolları", "Dikkat Eksikliği ve Dikkat Geliştirme Yolları"  konularında önemli çalışmalar yapmıştır.

Erdinç GÜLLÜ, üstün zekalı çocuklar ve aileleriyle, sınav kaygısı yaşayan öğrenciler ve aileleriyle, zihinsel engelli çocuklarla ve aileleriyle de çalışmalar yapmıştır. Yıllardır anne babalara, eğitimcilere, işadamlarına, çocuk ve gençlere yönelik değişik konularda seminer, anne baba okulu eğitimleri ve konferanslar vermektedir.

Kendisine ait psikolojik danışmanlık merkezinde başta dikkat eksikliği olan çocuklar ve sınav kaygısı yaşayan öğrenciler olmak üzere çocuk ve ergen psikolojisi ile ilgili danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Satranç ve fotoğrafçılık hobileri olan yazar, evli ve iki çocuk babasıdır.

Yazarla iletişime geçmek için erdincgullu@outlook.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Yazarın Kitapları
  • Diğer Yazarlar
Copyright © 2019 Hayat Yayın Grubu - www.hayatyayinlari.com