Doç Dr. Hakan Çoksüer
Hakkında

 

1977 yılında Mardin’de doğdu. Lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. 2001 yılında Trakya Üniversitesi’nden mezun olarak Tıp Doktoru ünvanını aldı. 2006 yılında İstanbul Zeynep Kamil Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı oldu ve aynı hastanede pelvik rekonstrüksiyon cerrahi eğitimi aldı. İstanbul’da Moleküler Biyoloji ve Genetik alanında yüksek lisans programına başladı. 2008 yılında Dumlupınar Üniversitesi’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. 2010-2011 yılları arasında Ankara GATA Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim dalında çalıştı ve burada tüp bebek eğitimini tamamladı.
Ankara Türk Hava Kurumu Üniversitesinde Sağlık Kurumları İşletmeciliği alanında Yüksek Lisans diploması aldı. 2010-2013 yılları arasında Kütahya (TJOD) Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği Başkanı oldu. 2012 yılında TJOD Kongresi’nde Polikistik Over Sendromu ile ilgili ikincilik ödülünü aldı. Medikal ozon terapi eğitimini tamamladı. Avrupa ülkelerinin saygın dergilerinden olan Archives of Gynecology and Obstetrics, gynaecology and obstetrics ve Gynecological Endocrinology gibi dergilerde infertilite ve jinekoloji alanında hakemlik yapıyor. Klinik psikoloji alanında doktora programını sürdürüyor. Laparoskopi ve Akupunktur sertifikasına da sahip olan Çoksüer’in 34 yurtdışı 30 yurtiçi makalesi mevcut. İlk kitabı “Stresi Akupunktur ile Yendim Tüp Bebeğe Hazırım” olan Çoksüer, İngilizce biliyor.
2012 yılında Sağlık Bakanlığı onaylı 6 aylık süre ile Akupunktur eğitimi aldı.
Dünyanın saygın kongrelerinden olan ESRE kongresinde polikistik over sendromu ile ilgili poster sunumu “Clinical Science Award” için ilk 10’a seçildi.
Infertilite (kısırlık) alanı ile ilgili Avrupa ülkelerinin saygın dergilerinde yayınlanmış çok sayıda makaleleri mevcuttur.

1977 yılında Mardin’de doğdu. Lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. 2001 yılında Trakya Üniversitesi’nden mezun olarak Tıp Doktoru ünvanını aldı. 2006 yılında İstanbul Zeynep Kamil Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı oldu ve aynı hastanede pelvik rekonstrüksiyon cerrahi eğitimi aldı. İstanbul’da Moleküler Biyoloji ve Genetik alanında yüksek lisans programına başladı. 2008 yılında Dumlupınar Üniversitesi’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. 2010-2011 yılları arasında Ankara GATA Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim dalında çalıştı ve burada tüp bebek eğitimini tamamladı.Ankara Türk Hava Kurumu Üniversitesinde Sağlık Kurumları İşletmeciliği alanında Yüksek Lisans diploması aldı. 2010-2013 yılları arasında Kütahya (TJOD) Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği Başkanı oldu. 2012 yılında TJOD Kongresi’nde Polikistik Over Sendromu ile ilgili ikincilik ödülünü aldı. Medikal ozon terapi eğitimini tamamladı. Avrupa ülkelerinin saygın dergilerinden olan Archives of Gynecology and Obstetrics, gynaecology and obstetrics ve Gynecological Endocrinology gibi dergilerde infertilite ve jinekoloji alanında hakemlik yapıyor. Klinik psikoloji alanında doktora programını sürdürüyor. Laparoskopi ve Akupunktur sertifikasına da sahip olan Çoksüer’in 34 yurtdışı 30 yurtiçi makalesi mevcut. İlk kitabı “Stresi Akupunktur ile Yendim Tüp Bebeğe Hazırım” olan Çoksüer, İngilizce biliyor.2012 yılında Sağlık Bakanlığı onaylı 6 aylık süre ile Akupunktur eğitimi aldı.Dünyanın saygın kongrelerinden olan ESRE kongresinde polikistik over sendromu ile ilgili poster sunumu “Clinical Science Award” için ilk 10’a seçildi.Infertilite (kısırlık) alanı ile ilgili Avrupa ülkelerinin saygın dergilerinde yayınlanmış çok sayıda makaleleri mevcuttur.

 

Yazarın Kitapları
  • Diğer Yazarlar
Copyright © 2019 Hayat Yayın Grubu - www.hayatyayinlari.com