Ayşegül Keskin
Hakkında

 

1970 İskenderun doğumludur. Kırıkhan Nene Hatun Anadolu Kız İmam Hatip Lisesini bitirdi. Azerbaycan Uluslararası Beyne-l Hak Üniversitesi Pedagojik ve Psikolojik Danışmanlık bölümü mezunudur.
Belediyelerde 'Aile Eğitim Merkezi' koordinatörlüğü, Diyanet İşlerine Başkanlığı'na bağlı Kur'an kurslarında danışmanlıkla birlikte bir dönem Kur'an kursu hocalığı da yapmıştır. İstanbul Sefire-i Alem Uluslararası Öğrenci Derneği'ne uzun süre eğitim ve danışmanlık hizmeti vermiştir.
Hacettepe Üniversitesi ve İstanbul Gedik Üniversitesi onaylı Aile Danışmanlığı ile birlikte Cinsel Terapi eğitimlerini tamamlamıştır.
CİSED uluslararası IICPI onaylı Bütüncül Psikoterapi Eğitimi, Cinsel Terapi Eğitimi, Evlilik ve Çift Terapisi, Çözüm Odaklı Terapi, Duygusal Şema Terapi, Varoluşcu ve Logo Terapi, Minfulness Eğitimi, EFT Eğitimi (Emotional Freedom Techniques), Oyun Terapisi yanında Zİ&ON uluslararası (National United Kingdom Terapist Register) EMDR Terapi, Uluslararası Master Hipnoz&Bilinçaltı Eğitimi, Hacettepe Üniversitesi Profesyonel Koçluk Eğitimi, Şirket Yönetimi&İnsan Kaynakları ve Çift Terapilerinde uluslararası Birkman Farkındalık ve Destek Metodu, Master NLP ve Trainer Eğitimleri, Uluslararası ICF&CCE Profesyonel Koçluk Eğitimlerini de almıştır.
Uzun süre Radyo A ve DuruTV'de program yapımcılığı ve sunuculuğu yapmıştır. Halen huhunews.com haber kanalında olup Doping Akademi'nin de eğitimcilerindendir.
Bir ömür öğrenciliğe, öğrenmeye gönüllü olan yazar, ''Aile ve Kadın Danışmanlık Merkezi (AKED) olarak şirket ve ailelere danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

1970 İskenderun doğumludur. Kırıkhan Nene Hatun Anadolu Kız İmam Hatip Lisesini bitirdi. Azerbaycan Uluslararası Beyne-l Hak Üniversitesi Pedagojik ve Psikolojik Danışmanlık bölümü mezunudur. Belediyelerde 'Aile Eğitim Merkezi' koordinatörlüğü, Diyanet İşlerine Başkanlığı'na bağlı Kur'an kurslarında danışmanlıkla birlikte bir dönem Kur'an kursu hocalığı da yapmıştır. İstanbul Sefire-i Alem Uluslararası Öğrenci Derneği'ne uzun süre eğitim ve danışmanlık hizmeti vermiştir. Hacettepe Üniversitesi ve İstanbul Gedik Üniversitesi onaylı Aile Danışmanlığı ile birlikte Cinsel Terapi eğitimlerini tamamlamıştır.CİSED uluslararası IICPI onaylı Bütüncül Psikoterapi Eğitimi, Cinsel Terapi Eğitimi, Evlilik ve Çift Terapisi, Çözüm Odaklı Terapi, Duygusal Şema Terapi, Varoluşcu ve Logo Terapi, Minfulness Eğitimi, EFT Eğitimi (Emotional Freedom Techniques), Oyun Terapisi yanında Zİ&ON uluslararası (National United Kingdom Terapist Register) EMDR Terapi, Uluslararası Master Hipnoz&Bilinçaltı Eğitimi, Hacettepe Üniversitesi Profesyonel Koçluk Eğitimi, Şirket Yönetimi&İnsan Kaynakları ve Çift Terapilerinde uluslararası Birkman Farkındalık ve Destek Metodu, Master NLP ve Trainer Eğitimleri, Uluslararası ICF&CCE Profesyonel Koçluk Eğitimlerini de almıştır.Uzun süre Radyo A ve DuruTV'de program yapımcılığı ve sunuculuğu yapmıştır. Halen huhunews.com haber kanalında olup Doping Akademi'nin de eğitimcilerindendir. Bir ömür öğrenciliğe, öğrenmeye gönüllü olan yazar, ''Aile ve Kadın Danışmanlık Merkezi (AKED) olarak şirket ve ailelere danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

 

Yazarın Kitapları
  • Diğer Yazarlar
Copyright © 2019 Hayat Yayın Grubu - www.hayatyayinlari.com