Adem Göksügür
Hakkında

 

1962’de Akhisar’da doğdu. İlkokulu Akhisar’da, Ortaokulu Almanya’da tamamladıktan sonra Akhisar İmam Hatip Lisesini bitirdi. Cahit Zarifoğlu hayranlığı sebebiyle merhum güzel adam gibi Alman Dili ve Edebiyatı okumaya karar verdi, Ege Üniversitesinde ön lisansını tamamladı. 1989 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesini bitirdi. 1989’dan itibaren Milli Eğitim Bakanlığında otuz yıl öğretmenlik yaptı. Başta İstanbul ve Ankara olmak üzere birçok sanat galerisinde on iki kişisel resim sergisi açtı, edebiyat dergilerinde hikâye, şiir ve makaleler yayımladı. Basılmış “ZER” adlı bir romanı var.

1962’de Akhisar’da doğdu.
İlkokulu Akhisar’da, Ortaokulu Almanya’da tamamladıktan sonra Akhisar İmam Hatip Lisesini bitirdi. Cahit Zarifoğlu hayranlığı sebebiyle merhum güzel adam gibi Alman Dili ve Edebiyatı okumaya karar verdi, Ege Üniversitesinde ön lisansını tamamladı.
1989 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesini bitirdi.
1989’dan itibaren Milli Eğitim Bakanlığında otuz yıl öğretmenlik yaptı. Başta İstanbul ve Ankara olmak üzere birçok sanat galerisinde on iki kişisel resim sergisi açtı, edebiyat dergilerinde hikâye, şiir ve makaleler yayımladı.
Basılmış “ZER” adlı bir romanı var.

 

Yazarın Kitapları
  • Diğer Yazarlar
Copyright © 2019 Hayat Yayın Grubu - www.hayatyayinlari.com