Sevda Salihoğlu Dursun
Hakkında

 

Sevda Salihoğlu Dursun, Marmara Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği bölümünü anne adayı olarak bitirdi. Ünivertsite hayatından önce, çeşitli gazetelerde çıkmış yazılarıyla yayın hayatının içinde yer aldı. Yayın evlerinde editörlük hizmetleri yaptı. Anne olduktan sonra çoçuk eğitimi konusunda anne-babalar için hayatı kolaylaştırıcı araştırmalara yöneldi. Çocuk eğitimi ile ilgili ÇMS (Çocuklarla Mutlu Olma Sanatı) adı altında seminerler hazırladı. Halen bir anaokulunda idarecilik yapıyor ve çocuk eğitimi ile NLP’yi birleştiren bir seminer programının hazırlık çalışmalarını sürdürüyor.
Çocukları tanımak, onları daha iyi anlamak ve onların kendilerini ifade etmelerini sağlamak amacıyla EğiticiDrama Etkinlikleri yaparak çocukluğunu yaşamayı da ihmal etmiyor. Evli ve bir çocuk annesidir.

Marmara Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği bölümünü anne adayı olarak bitirdi. Ünivertsite hayatından önce, çeşitli gazetelerde çıkmış yazılarıyla yayın hayatının içinde yer aldı. Yayın evlerinde editörlük hizmetleri yaptı. Anne olduktan sonra çoçuk eğitimi konusunda anne-babalar için hayatı kolaylaştırıcı araştırmalara yöneldi. Çocuk eğitimi ile ilgili ÇMS (Çocuklarla Mutlu Olma Sanatı) adı altında seminerler hazırladı. Halen bir anaokulunda idarecilik yapıyor ve çocuk eğitimi ile NLP’yi birleştiren bir seminer programının hazırlık çalışmalarını sürdürüyor.Çocukları tanımak, onları daha iyi anlamak ve onların kendilerini ifade etmelerini sağlamak amacıyla Eğitici Drama Etkinlikleri yaparak çocukluğunu yaşamayı da ihmal etmiyor. Evli ve bir çocuk annesidir.

 

Yazarın Kitapları
  • Diğer Yazarlar
Copyright © 2019 Hayat Yayın Grubu - www.hayatyayinlari.com