Prof. Dr. Mehmet Kanoğlu
Hakkında

 

İlk ve orta öğrenimini Gaziantep’te tamamladı. İstanbul Teknik Üniversitesi’ni bitirdi. Yüksek lisans ve doktorasını Nevada Üniversitesi’nde (ABD) yaptı. Ontario Üniversitesi Teknoloji Enstitüsü’nde (Kanada) ve Sharjah Amerikan Üniversitesi’nde (BAE) misafir öğretim üyesi olarak dersler verdi.
Halen Gaziantep Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. McGraw-Hill, Wiley ve Springer tarafından yayınlanmış uluslararası kitapların yazarıdır.
“Ahlaki Zekâ” kavramıyla ilgili konulara uzun yıllardır kafa yormaktadır. Bu konularda farklı ülkelerde ve üniversitelerde seminerler vermiştir.

İlk ve orta öğrenimini Gaziantep’te tamamladı. İstanbul Teknik Üniversitesi’ni bitirdi. Yüksek lisans ve doktorasını Nevada Üniversitesi’nde (ABD) yaptı. Ontario Üniversitesi Teknoloji Enstitüsü’nde (Kanada) ve Sharjah Amerikan Üniversitesi’nde (BAE) misafir öğretim üyesi olarak dersler verdi. Halen Gaziantep Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. McGraw-Hill, Wiley ve Springer tarafından yayınlanmış uluslararası kitapların yazarıdır. “Ahlaki Zekâ” kavramıyla ilgili konulara uzun yıllardır kafa yormaktadır. Bu konularda farklı ülkelerde ve üniversitelerde seminerler vermiştir.

 

Yazarın Kitapları
  • Diğer Yazarlar
Copyright © 2019 Hayat Yayın Grubu - www.hayatyayinlari.com