Hacer Derelican
Hakkında

 

Hacer doğduğu günden beri bir arayış içinde... Ne bulduğunu bilmiyor ama bu yolda olmayı çok seviyor. Her gün mutlu çünkü Yaradan her gün, onu aradığına bir adım daha yaklaştırıyor. Bu yüzden çok okuyor… Kitapları... En çok da kâinatı…
Ağaçları çok seviyor. İsimlerini aklında tutamasa da yapraklarını eline alıp sevmeyi, okşamayı… Bir nefes alabilmesi için her saniye görevde olduklarından dolayı da minneti en çok yapraklara, şükrü Yaradan’adır.
Kitap okumayı, seyahat etmeyi, çocuklarla çocuk olmayı ve yaratılmış her şeyi keşfetmeyi çok seviyor.
Evli, mutlu ve üç melek ona “anne” diyor.
İletişim bilgileri:
Mail: h.derelican@gmail.com
Instagram: @rahatlamaterapisti
Facebook: Entspannungs und Schlaftherapeutin Hacer Derelican www.hacer-derelican.de

Hacer doğduğu günden beri bir arayış içinde... Ne bulduğunu bilmiyor ama bu yolda olmayı çok seviyor. Her gün mutlu çünkü Yaradan her gün, onu aradığına bir adım daha yaklaştırıyor. Bu yüzden çok okuyor… Kitapları... En çok da kâinatı…Ağaçları çok seviyor. İsimlerini aklında tutamasa da yapraklarını eline alıp sevmeyi, okşamayı… Bir nefes alabilmesi için her saniye görevde olduklarından dolayı da minneti en çok yapraklara, şükrü Yaradan’adır.  Kitap okumayı, seyahat etmeyi, çocuklarla çocuk olmayı ve yaratılmış her şeyi keşfetmeyi çok seviyor. Evli, mutlu ve üç melek ona “anne” diyor. 
İletişim bilgileri:Mail: h.derelican@gmail.com 
Instagram: @rahatlamaterapisti  
Facebook: Entspannungs und Schlaftherapeutin Hacer Derelican
www.hacer-derelican.de

 

Yazarın Kitapları
  • Diğer Yazarlar
Copyright © 2019 Hayat Yayın Grubu - www.hayatyayinlari.com