Yaşar Kuru
Hakkında

 

1958 Yunanistan, Gümülcine, Evrenköy doğumludur. İlk, Orta ve Lise tahsilini Gümülcine’de tamamlamıştır. 1976 yılında ailesiyle birlikte Türkiye’ye göç etmiştir.
Lise eğitimi denkliği nedeniyle tekrar Lise eğitimine başlayarak 1980 yılında Bursa Yıldırım Beyazıt Lisesi’nden mezun olmuş, fark derslerini vererek Bursa İ.H.L. eğitimi de almıştır.
A.Ü. İlahiyat, Sosyal Bilimler ve İktisat eğitimlerini tamamlayarak, St.Clements University’de Psikoloji doktora eğitimi yapmıştır.
Bursa’da dernek ve kuruluşlarda Pedagoji seminerleri vermektedir. Öte yandan, çeşitli okullarda ve anaokullarında da Eğitim Pedagojisi ve Okul Çağı Pedagojisi seminerleri vermektedir.
Yazar evli ve iki çocuk babasıdır.

1958 Yunanistan, Gümülcine, Evrenköy doğumludur. İlk, Orta ve Lise tahsilini Gümülcine’de tamamlamıştır. 1976 yılında ailesiyle birlikte Türkiye’ye göç etmiştir.Lise eğitimi denkliği nedeniyle tekrar Lise eğitimine başlayarak 1980 yılında Bursa Yıldırım Beyazıt Lisesi’nden mezun olmuş, fark derslerini vererek Bursa İ.H.L. eğitimi de almıştır.A.Ü. İlahiyat, Sosyal Bilimler ve İktisat eğitimlerini tamamlayarak, St.Clements University’de Psikoloji doktora eğitimi yapmıştır.Bursa’da dernek ve kuruluşlarda Pedagoji seminerleri vermektedir. Öte yandan, çeşitli okullarda ve anaokullarında da Eğitim Pedagojisi ve Okul Çağı Pedagojisi seminerleri vermektedir.
Yazar evli ve iki çocuk babasıdır.

Yazarın Kitapları
  • Diğer Yazarlar
Copyright © 2019 Hayat Yayın Grubu - www.hayatyayinlari.com