Ümit Sanlav
Hakkında

1973 İstanbul – Sarıyer’de dünyaya gelen Ümit Sanlav'ın lise eğitimi Telekomünikasyon, Üniversite eğitimi ise Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümü üzerinedir.

Yıldız Teknik Üniversitesi Basından Sorumlu Rektör Danışmanlığı görevinin ardından Vizyon Koleji Kurumsal İletişim Müdürlüğüne getirilen Ümit Sanlav, daha önce de yazılı ve görsel medya ile habercilik sektöründe yer almıştır.

İnternet ve sosyal medyanın tarihi ile gelişiminin yanı sıra etkin kullanımının değerlendirildiği, alanında tek kitap olma özeliği taşıyan “Sosyal Medya Savaşları” kitabının yazarıdır. Kitabında, marka ve ticari oluşumların sosyal medya kullanım tarzlarına dair önemli tüyolar veren Sanlav, sosyal medyanın sınırsız ve sonsuz faydalarına rağmen, yanlış kullanıldığında oluşabilecek zarar ve tehditlerine de değinmiştir.

Türkiye’nin eğitim ve teknoloji paydaşlarını bir araya getiren ilk ve tek organizasyon olan Eğitim Teknolojileri Zirvesinin, medya koordinatörü ve sosyal medya oturumlarının moderatörüdür.

Yazarın Kitapları
  • Diğer Yazarlar
Copyright © 2019 Hayat Yayın Grubu - www.hayatyayinlari.com